Tijdens een ledenvergadering is op 22 oktober Rob Ambaum verkozen tot lijsttrekker van de Beeselse Lijst voor de aankomende gemeenteraadsverkiezingen. De leden van de Beeselse Lijst stemden unaniem in met de kieslijst.
Rob Ambaum is momenteel ook al raadslid namens de Beeselse Lijst. Daarnaast is hij sinds een paar maanden fractievoorzitter. In een eerste reactie heeft Rob laten weten de uitdaging met beide handen aan te nemen. Hij heeft vertrouwen in een goed resultaat voor de Beeselse Lijst bij de aankomende verkiezingen.
“De afgelopen jaren heeft de Beeselse Lijst echt een ontwikkeling doorgemaakt”, aldus Rob. “We zijn uitgegroeid tot een partij van bestuurders. Op die manier hebben we veel werk verzet. Maar we zijn zeker nog niet klaar. We gaan door om onze dromen en ambities een goed gevolg te geven!”
De leden van de Beeselse Lijst hebben met Rob als lijsttrekker gekozen voor bestuurlijke ervaring. Rob zit namelijk al sinds 2014 in de Beeselse gemeenteraad. Hij weet dus hoe het werkt en wat er speelt. Rob heeft zich in die tijd ontwikkeld als een echte bestuurder die eerlijk en rechtlijnig is en rust uitstraalt.
Tijdens de ledenvergadering is ook de rest van de kieslijst vastgesteld. Na Rob zien we op plek 2 een nieuw gezicht met Bart van den Broek. Bart is nu nog fractievertegenwoordiger, maar heeft de ambitie (en kunde) voor een plek in de raad. Op plek 3 zien we huidig wethouder Marcel Roelofs terug. Hij zal voor de komende raadsperiode opnieuw de kandidaat-wethouder zijn.
Verder valt het op dat er vrij veel jonge mensen en vrouwen in de top 10 staan. Dat geeft kleur aan waar de Beeselse Lijst voor staat: de blik op een mooie toekomst met elkaar.
Behalve Rob zien we op de kieslijst de huidige raadsleden Job Nijssen (plek 7) en Patrick Jacobs (plek 17) terug. Beiden hebben aangegeven na de komende verkiezingen niet meer terug te willen keren in de gemeenteraad. Voor Patrick betekent dat dat er na 16 jaar een einde komt aan zijn periode in de Beeselse gemeenteraad. De Beeselse Lijst wil hem daarvoor bedanken met de ereplaats van lijstduwer.
Het moge duidelijk zijn: de Beeselse Lijst bruist van ambitie. Die vertalen we in ons verkiezingsprogramma, waar momenteel de laatste hand aan wordt gelegd. Dat programma presenteren we binnenkort.
De volledige kieslijst van de Beeselse Lijst voor de komende gemeenteraadsverkiezingen ziet er als volgt uit:
Rob Ambaum
Bart van den Broek
Marcel Roelofs
Juanita Hekkens
Jan Boogers
Margriet Crins
Job Nijssen
Evelien Nijssen - Luttels
Noud Strous
Daniëlle Adams
Huub Levels
Ambrous Kersten
Theo Geraets
Paul Strous
Marcel Joosten
Kees van Herel
Patrick Jacobs